Geodetick├ę pr├íce

Geodetick├ę pr├íce Michali─ŹkaV├ştejte na str├ínk├ích na┼í├ş firmy, jej├ş┼ż hlavn├ş n├ípln├ş je geodezie resp. geodetick├ę pr├íce. Prov├íd├şme┬ágeodetick├ę pr├íce┬áv┼íeho druhu, vyhotovov├ín├ş geometrick├Żch pl├ín┼» v katastru nemovistost├ş,┬ávyty─Źov├ín├ş hranic pozemk┼», komplexn├ş pozemkov├ę ├║pravy. Na┼íe firma Ing. Zden─Ťk Michali─Źka GEODEZIE, s.r.o., V├ím zajist├ş geometrick├ę pl├íny pro realizaci staveb, dle pot┼Öeb vytvo┼Ö├şme mapov├ę podklady – polohopis a v├Ż┼íkopis z├íjmov├ęho ├║zem├ş.

Rovn─Ť┼ż nab├şz├şme kompletn├ş zpracov├ín├ş v oblasti in┼żen├Żrsk├ę┬ágeod├ęzie, od vyty─Źen├ş stavby, p┼Öes zam─Ť┼Öen├ş a vyhotoven├ş dokumentace in┼żen├Żrsk├Żch s├şt├ş, a┼ż po zhotoven├ş dokumentace skute─Źn├ęho proveden├ş stavby. Nab├şz├şme tak├ę┬áspeci├íln├ş geodetick├ę pr├íce┬ájako vybudov├ín├ş, spr├ívu a ├║dr┼żbu GIS, ─Źi geodetick├ę pr├íce na vodn├şch toc├şch.

V r├ímci geod├ęzie p┼»sob├şme po cel├ę ─îR

Geodetick├ę pr├íce┬ána stavb├ích jsou ─Ź├íst├ş ─Źinnosti firmy Ing. Zden─Ťk Michali─Źka – GEODEZIE, s.r.o., d├şky n├ş┼ż se za─Źala orientovat rovn─Ť┼ż na┬ávyty─Źov├ín├ş staveb, in┼żen├Żrsk├Żch s├şt├ş a zpracov├ín├ş dokumentace skute─Źn├ęho proveden├ş staveb.

S v├Żstavbou velk├Żch objekt┼» a rozs├íhl├Żch staveb in┼żen├Żrsk├Żch s├şt├ş firma provedla geodetick├ę pr├íce i na n├íro─Źn├Żch stavb├ích ┼żelezni─Źn├şch most┼», baz├ęn┼», sportovn├şch are├íl┼», h┼Öi┼í┼ą, sjezdov├Żch trat├ş a lanov├Żch drah, are├íl┼» z├ívod┼», bioplynov├Żch stanic, fotovoltaick├Żch elektr├íren, nemocnic a pr┼»myslov├Żch objekt┼».

M├íme nejmodern─Ťj┼í├ş vybaven├ş

S rozvojem pot┼Öeb v in┼żen├Żrsk├ę geod├ęzii, st├íle vy┼í┼í├şch n├íroc├şch na┬áp┼Öesnost proveden├ş geodetick├Żch prac├ş v ter├ęnu┬áse firma postupn─Ť vybavila modern├ş a p┼Öesnou m─Ť┼Ö├şc├ş technikou, po─Ź├şta─Źov├Żm i programov├Żm vybaven├şm, kresl├şc├ş a komunika─Źn├ş technikou.

Firma Ing. Zden─Ťk Michali─Źka – GEODEZIE,s.r.o. se zab├Żv├í ji┼ż po n─Ťkolik let┬ákomplexn├şmi pozemkov├Żmi ├║pravami. Pod├şleli jsme se na pozemkov├Żch ├║prav├ích v katastr├íln├şch ├║zem├şch nap┼Ö. Kr├íl├şky, Kunvald, ┼Żichl├şnek, S├ízava, Doln├ş a Horn├ş Sloupnice, Lichkov,D─Ťt┼Öichovec, M─Ťrovice na Han├ę, B├Żkov-L├íry┼íov.

Geodetick├ę pr├íce – m├íme nemal├ę zku┼íenosti

Nejv─Ťt┼í├şmi z├íkazn├şky Ing. Zden─Ťk Michali─Źka – GEODEZIE,s.r.o. jsou┬áSt├ítn├ş pozemkov├ę ├║┼Öady ─îR, Lesy ─îR, ┼śeditelstv├ş silnic a d├ílnic ─îR,┬áVAKSTAV s.r.o. Jablonn├ę nad Orlic├ş, AGILE s.r.o. ├Üst├ş nad Orlic├ş,┬ám─Ťstsk├ę a obecn├ş ├║┼Öady, sportovn├ş kluby Biatlon Letohrad, SKI KLUB ├Üst├ş nad Orlic├ş, SKI Are├íl P┼Ö├şvrat, SKI PARK ─îerven├í Voda.

Ing. Zden─Ťk Michali─Źka – GEODEZIE pro V├ís